Centre de Formació Permanent d'Osona Sud | El professorat
15466
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15466,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

El nostre professorat

Preparats i amb ganes!

A continuació us presentem l’equip de professionals del Centre de Formació Permanent d’Osona Sud, tan de direcció, com de docència com el personal administratiu.

 

Es tracta d’un equip interdisciplinari i polivalent amb una llarga experiència en el seu àmbit i, sobretot, amb moltes ganes de crear un espai d’intercanvi de coneixement i fer que el vostre pas pel centre sigui el més profitós i enriquidor possible.

 

Nosaltres estem preparats, només ens faltes tu!

q

L’equip del Centre de Formació Permanent d’Osona Sud

A continuació podeu veure l’equip de formació reglada, informàtica i idiomes, a més de l’equip d’administració i l’equip directiu.

josep-m-a
JOSEP MIQUEL ARROYO
Idiomes i formació reglada
nicole-b
NICOLE BALM
Idiomes
jordi-j
JORDI JURADA
Informàtica i formació reglada
imma-m
IMMA MAS
Administrativa de l'Aula Oberta
montse-p
MONTSE PRAT
Directora de l'EPA Centelles
xus-p
XUS PÉREZ
Directora de l'Ateneu i docent de formació reglada
yolanda-p
YOLANDA PÉREZ
Cap d'estudis i formació reglada
angels-p
ÀNGELS PONT
Administrativa de l'EPA Centelles
maria-r
MARIA REYES
Idiomes i formació reglada
xevi-s
XEVI SANGLAS
Informàtica
marta-v
MARTA VALL-LLOVERA
Directora de l'Aula Oberta i docent d'informàtica i formació reglada
xevi-v
XEVI VILARDELL
Formació reglada
(Enginyeria Superior Informàtica)
xevi@osonaformacio.org

L’equip de talleristes

Des dels tallers corporals, passant pels manuals i acabant pels de cuina. Un equip molt extens!

MAITE AUMATELL
Exercici i respiració

MARTA BORT
Meditació

DAVID CASALS
Dibuix i pintura

MARTA GRAELL
Ioga

AMADEU LLEOPART
Tertúlia

CECÍLIA MAURICH
Gimnàstica, Pilates, Zumba i Hipopressius

EVA MUNDÓ
Estimulació de la memòria

IMMA PARÉS
Dibuix i pintura

MARTA POSTICO
Ceràmica

CARMINA REJÓN
Labors i Patchwork

MARIBEL RODRÍGUEZ
Ioga

CARME SORIA
Pilates

GERARD TORRENTS
Tai-txi